ניר זיגדון

א. החזרות:

  1. החזר כספי לפי החוק: לקוחות שרוכשים שירותים או קורסים דיגיטליים באתר של חברת זיג טק בע”מ זכאים להחזר כספי בהתאם לחוקי הצרכן הנוגעים לרכישות מרחוק. ההחזר יתבצע בהתאם לתקנון החוק ולמדיניות החזרות הניתנת על ידי חברת זיג טק בע”מ.

  2. בקשת החזר: לקוחות שירותים או קורסים דיגיטליים שמעוניינים לבצע החזר כספי יתבקשו ליצור קשר עם התמיכה הטכנית של חברת זיג טק בע”מ דרך כתובת המייל office@ecommunity.co.il ולספק את פרטי ההזמנה והמידע הרלוונטי. על הלקוח להגיש את בקשת ההחזר בתוך 14 ימי עסקים ממועד רכישת השירות או הקורס.

  3. עיבוד הבקשה: חברת זיג טק בע”מ תעבד את בקשות ההחזר הנשלחות על פי דרישות החוק והפניות ייעשו בהתאם לכתובת המייל שהוגדרה במערכת. החזר יוחזר באמצעות האמצעי בו נשלם הקורס או השירות, לפי הדרך שבה נרכש.

ב. ביטולים:

  1. ביטול על ידי הלקוח: לקוחות שרוצים לבטל רכישת שירות או קורס דיגיטלי יכולים לבצע זאת בתוך 14 ימי עסקים מרגע רכישת השירות או הקורס. על מנת לבצע ביטול, יש ליצור קשר עם התמיכה הטכנית של חברת זיג טק בע”מ בכתובת המייל office@ecommunity  ולספק את פרטי ההזמנה והמידע הרלוונטי.

  2. עיבוד הביטול: חברת זיג טק בע”מ תעבד את בקשות הביטול על פי דרישות החוק והפניות ייעשו בהתאם לכתובת המייל שהוגדרה במערכת. על הלקוח לקבל אישור כתוב בידי אחד מנציגי תמיכה מטעם חברת זיג טק בע”מ לאישור ביצוע הביטול.

  3. החזר תשלום: עם אישור ביטול הרכישה, התשלום יוחזר באמצעות האמצעי בו נשלם הקורס או השירות, לפי הדרך שבה נרכש.

ג. שינויים למדיניות:

חברת זיג טק בע”מ שומרת לעצמה את הזכות לשנות את מדיניות ההחזרות והביטולים מעת לעת. שינויים ייעשו על פי שיקול דעתה הבלעדי של החברה והם ייפרסמו באתר. יידרש ללקוחות לקרוא את מדיניות ההחזרות והביטולים באופן תקין ולהסכים לה לפני ביצוע רכישת השירות או הקורס.

זיג טק בע”מ מרחוב המלאכה 6 בנימינה

(עדכון אחרון: יולי 2023)