ניר זיגדון

לימודי יזמות דיגיטלית

על השירות

קצב השינויים בעולם העסקי החדש מחייב את הארגונים לייצר מנגנוני למידה שיעזרו לעסק להישאר רלוונטי ומתקדם.

מערך ההדרכה של ניר זיגדון מציע קורסים, סדנאות והרצאות המחוברים בצורה ישירה לאלפי שעות היעוץ, ההדרכה ונסיון השטח של ניר בניהול, הקמה והטמעה של מערכי איקומרס ומסחר אלקטרוני בעסקים וחברות מכל התחומים. במהלך הקורסים, ההרצאות והסדנאות מצליח, ניר, לשלב הסברים תאורטיים מפורטים וברורים לצד חיבור פרקטי וישים למציאות העסקית המשתנה. מערך ההדרכה של ניר זיגדון כולל מערכי קורסים, הדרכות, סדנאות והרצאות שידאגו לשמור על הארגון שלכם מחובר דיגיטלית.

את המערך מוביל בגאון קורס הדגל למנהלי איקומרס של ניר זיגדון, קורס מקצועי ומפורט המיועד להטמיע את שפת האיקומרס והדיגיטל בקרב מנכ”לים וסמנכ”לים וסייע להם לשאול את השאלות הנכונות ולדרוש תשובות רלוונטיות מעובדים וספקים בעולם הדיגיטל והאיקומרס. מערך ההדרכה מציע גם סדנאות קצרות למנהלי מחלקות ולעובדין וכן הרצאות קצרות להכרות וחיבור לעולם האיקומרס.

לקבלת פרטים על קורסים וסדנאות לארגונים:

מה תקבלו?

הרצאות מוזמנות לארגונים

הרצאות לחברות וארגונים שנותנות הצצה וטעימה לעולם העסקים של העתיד. בהרצאות תקבלו הצצה לזירות המסחר השונות ותלמדו מושגי יסוד במסחר אלקטרוני.

קורס ECOMMERCE למנהלים

קורס מקצועי ומפורט המיועד למנכ"לים וסמנכ"לים ויסייע להם לשאול את השאלות הנכונות ולדרוש תשובות רלוונטיות מעובדים וספקים בעולם ECOMMERCE

סדנאות ECOMMERCE

ענף המסחר האלקטרוני דורש התמצאות וידע בהמון עולמות תוכן ומידע הדורשים לעיתים חידודים והכוונה מקצועית אותם תוכלו לקבל בסדנאות אישות בתוך החברה והארגון שלכם

לגישה מיידית לקורסים הדיגיטליים:

המלצות